Tyto moderní aplikace usnadňují parkujícím jednoduché a bezpečné platby parkovného a městům jejich kontrolu úhrady a následné vyhodnocení.  

ClickPark: 

Po jednoduché registraci aplikace ClickPark automaticky nabízí volbu tarifu dle Vaší GPS, zašle Vám notifikaci před expirací parkovného a nabídne možnost prodloužení bez docházky k parkovacímu automatu. Uživatel si zde může definovat své oblíbené zóny a využívat funkci „Kde je moje auto“, která si zapamatuje poslední pozici parkujícího vozidla. Z portálu www.clickpark.cz lze stáhnout daňový doklad k uhrazenému parkování. 

 

ParkControl: 

Pro města nabízíme aplikaci ParkControl, která umožňuje provádění kontrol úhrady parkovného dle registrační značky vozidla v zóně placeného stání pomocí mobilního telefonu s OS Android. Kromě úhrad placených pomocí aplikace ClickPark lze též kontrolovat vozidla s platnou rezidentní a abonentní kartou či platby pomocí parkovacích automatů se zadáváním RZ.  Pokud dojde ke zjištění, že vozidlo nemá platné parkovací oprávnění, aplikace umožňuje zaevidovat přestupek v systému na místě a vytisknout oznámení pro řidiče. 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na obchod(@)clickpark.cz nebo telefonicky +420224311763.

Děkujeme!